دانلود انواع فایلهای تخصصی تعمیرات موبایل

دسته بندی محصولات

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

قابل توجه مشتریان گرامی : پس از پرداخت از درگاه اینترنتی بصورت آنلاین ، آنگاه لینک دانلود فایل موردنظر که درکادر پائین قرار دارد فعال شده سپس می توانید آنرا دانلود نمایید، وارد کردن ایمیل الزامیست زیرا در صورت عدم دانلود، لینک به ایمیل شما ارسال می شود. در صورت هرگونه اشکال در خریدتان با وارد کردن ایمیل خود در بخش پیگیری سفارش کلیه خریدهای شما از سایت نمایان شده و مجددأ دانلود نماییدو یا مشکل خود را در بخش پشتیبانی ، یا تماس با ما ، مطرح تا در اسرع وقت برطرف نمائیم ، در صورت همکاری با ما نیز می توانید در همین بخش ما را مطلع سازید . شما می توانید فایل های خود را در اختیار ما قرار داده و بنام خود شما عرضه و سود حاصل از آنرا در اختیارتان قرار می دهیم.(منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم )

آزمایشگاه مکانیک سیالات: آزمایش اندازه گیری نیروی فشار هیدرواستاتیک

آزمایشگاه مکانیک سیالات: آزمایش اندازه گیری نیروی فشار هیدرواستاتیک

 

 

 

 

 

 

 

موضوع :

آزمایشگاه مکانیک سیالات

آزمایش: اندازه گیری نیروی فشار هیدرواستاتیک

فایل word قابل ویرایش

 

هدف آزمایش: هدف ازاين آزمايش بررسی روابط مربوط به محاسبه  نيروی وارد بر يک سطح مستطیلی از طرف سیال ساکن  و تعيين نقطه اثر آن ( مرکز فشار) می باشد .

تئوري آزمايش:

مرکز فشار نقطه اي است که نيروي ناشي از فشار آب در آن نقطه عمل مي کند.بنابراين ممان اين نيرو در مرکز فشار برابر ممان کل نيروي گسترده روي سطح آب مي باشد

شرح آزمايش:

 ابتدا به شرح مختصري از دستگاه مي پردازيم:

دستگاه مطابق شکل از يک قطعه تفلوني ربع دايره اي تشکيل شده که داخل ظرفي محتوي سيال(آب) قرار دارد و تا ارتفاع دلخواه مي تواند غوطه ور باشد. در محل مرکز قسمت ربع دايره اي قطعه به وسيله دو تيغه متصل به آن بر روي تکيه گاهي نصب مي شود که مي تواند آزادانه حول اين تکيه گاه دوران نمايد. به محوري که دو تکيه گاه را به هم متصل مي کند بازوئي وصل شده و در انتهاي بازو کفه اي آويزان ميشود که با قرار دادن وزنه بر روي اين کفه مقدار گشتاور ايجاد شده توسط نيروي هيدرواستاتيکي حول تکيه گاه را اندازه گيري مي کنند.

 

تعداد صفحات : 4

فشار کل ناشي از سيال بر روي سطوح خميده حول محور اتکاي هيچ مماني اعمال نميکند و ممان ايجاد شده فقط ناشي اغز فشار سيال بر روي سطح مسطح غو طه ور ميباشد. هد آب به طور مستقيم بر روي صفحه مندرج در هر ارتفاع دلخواه قابل خواندن است.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
az-hidro-static--feshar_171612_2910.zip103.4k

آموزش جدید حذف FRP گوشی های سامسونگ frp reset تمامی مدل ها ( آموزش تصویری )

آموزش جدید حذف FRP گوشی های سامسونگ frp reset تمامی مدل ها ( آموزش تصویری ) موضوع : آموزش جدید حذف FRP گوشی های سامسونگ frp reset تمامی مدل ها ( آموزش تصویری ) حذف FRP تمامی مدلهای سامسونگ با ساده ترین شیوه یکی از مشکلات عمده کاربران ما قفل frp است که در اکثر گوشی های جدید اندرویدی موجود در بازار است این قفل در صورتی که اکانت جیمل روی گوشی موجود باشد و کاربر به ناچار مجبور شود گوشی خود را از طریق منوی ریکاوری فکتوری ریست کند در هنگام اکتیو کردن گوشی با صفحه وارد کردن ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه